Product

سیستم گرمایش از کف:

در حال حاضر یکی از بهترین روش های گرمایش منازل، سیستم گرمایش از کف می باشد. این روش گرمایش رشد چشمگیری در کشورهای اروپایی داشته و در سالهای اخیر نیز از روند رو به رشدی در کشور ما برخوردار می باشد.

در روش گرمایش از کف، به علت آنکه دمای آب گرم داخل لوله حداکثر 50 درجه سانتیگراد می باشد، باعث صرفه جویی در مصرف انرژی تا حدود %40 می گردد.

سیستم گرمایش از کف را می توان از طریق پکیج، در موتورخانه و حتی انرژی خورشیدی بکار گرفت. برخی از مزیت های این سیستم با توجه به انرژی تابشی، ثابت بودن دمای محیط، مطبوع بودن هوای داخل ساختمان (حداکثر دمای 30 درجه سانتی گراد)، عدم خشک شدن هوا و حفظ رطوبت محیط، عدم جذب ذرات معلق در هوا به دیوارها، کاهش ارتفاع کف سازی و در نتیجه سبکتر شدن وزن ساختمان و ... را می توان نام برد.

به علت کاهش مصرف اتصالات و همچنین عدم استفاده از اتصالات در کف، ضمن کاهش چشمگیر هزینه ها، سیستم لوله کشی از ضریب اطمینان بیشتری نیز برخوردار می باشد.

علاوه بر استفاده از سیستم گرمایش از کف در ساختمان های مسکونی، این سیستم قابل اجرا در رستوران ها و هتل ها، مراکز تجاری، مراکز آموزشی، استخرها، کارخانجات صنعتی، مساجد و همچنین زمین های چمن ورزشگاه ها و فرودگاه ها جهت ذوب برف و یخ نیز می باشد.

garmayesh.jpg

 معرفی، مزایا و کاربردهای سیستم گرمایش از کف